آموزش تصویری زبان عربی نصرت نسخه آیفون ios

محصول جدید

آموزش تصویری زبان عربی نصرت نسخه آیفون ios

جزییات بیشتر

500,000 ریال

25 محصولات دیگر در همان شاخه:

اطلاعات بیشتر

آموزش تصویری زبان عربی نصرت نسخه آیفون ios

آنچه در این مجموعه خواهید آموخت :

دوره مقدماتی و پیشرفته ـ ویدئویی مکالمه زبان عربی نصرت در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس

روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی به زبان عربی

برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان                         

تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری

تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف

نمایش متون و مکالمات صوتی همزمان

بیش از 40 ساعت آموزش شامل محاوره ،                                                                                                                                     آشنایی با لغات ، آموزش حروف اضافه ، آشنایی با جمله سازی و روخوانی                                                                                        دروس در این سیستم آموزشی به صورت فایلهای ویدئویی آماده شده است و شما برای یادگیریآنها تنها و تنها نیاز به گوش دادن و دیدن این فایلهای ویدئویی دارید .در این آموزش ها با تکرارهوشمندانهو برگشتی ،لهجه شما از ابتدا لهجه درستی شکل گرفته و به طور خودکار قواعد بیشمار زبان را در عمل فرا خواهید گرفت . شنیدن دروس این مجموعه بسیار لذت بخش و پر انرژی است و به طور مداوم از شما تمریناتی میخواهد (تکرار برخی از جملات )که خود این مساله برای شما بسیارلذت بخش و هیجان انگیز خواهد بود .

اگر تا اندازه ای به زبان عربی مسلط باشید ،این دوره دوره آموزشی از سطح مبتد ی تا عالی، بدون استفاده از کتاب ،شما را در یادگیری زبان عربی کمک خواهد کرد.

در ابتدا مکالمه ای پخش میشود ،سپس روی تک تک لغات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی وطرز تلفظ آنها آموزش داده میشود.

این دوره آموزشی شامل 90 درس جداگانه میباشد .

آموزش مکالمه زبان بصورت کلمه به کلمه و تکرار کلمات همراه با گوینده و ساختن جمله با کلمات

بیان شده در حافظه موقت قرار گرفته و تکرار در ادامه دروس و یادآوری آنها در فواصل زمانی تعیین

شده باعث میگردد اطلاعات از حافظه اصلی منتقل گردد و محفوظات ماندگار شوند.

مزیت این شیوه آموزشی چیست ؟

مزیت این روش یادگیری عملی یک زبان است . بسیاری از استادان زبان بر این باورند که بهترین روش یادگیری یک زبان خارجی این است که به آن کشور سفر کنید و مدتی را در بین مردم آنجا سپری کنید . این مجموعه این مساله را برای شما فراهم می کند . افزون بر این قواعد زبان را به شکل بسیار عمیق درونی آموزش میدهد و شما بدون اینکه متوجه شوید تمام قواعد زبان راناخود آگاه فرا خواهید گرفت.یادآوری بین زمان مندرج (بر پایه ی قوای ذهنی و به خاطر سپری اطلاعات جدید در بزرگسالان )   اصل پیش بینی ( پرسش از دانشجوبر اساس آموخته های جدید )                                                                                                        برنامه بر پایه یادگیری زنده :                                                                                                                                                                        بکار گرفتن دانشجو در موقعیتهای روزمره و واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته ها است درست به مانند اینکه در کشور بیگانه حضور فیزیکی دارید . بر اساس اینروش در هر زبانی یک هسته کلامی وجود دارد که با فراگیری مجموعه لغاتی که بیشترین و ضروری ترین کاربرد را در هر زبانی دارند میتوان بی آنکه مغز را با لغات غیر ضروری و اطلاعات غیر کاربردی انباشته کرد زبان را آموخت.

هموطن عزیز

در صورتیکه امکان خرید اینترنتی را ندارید با شماره های بخش فروش زبان نصرت تماس حاصل فرمایید:

02166477415

02166477416

02166477417

sms center:2166477417

email:abas_khosravi@yahoo.com

info@nosratco.net

با تشکرزبان نصرت

نقد و نظرات

No customer comments for the moment.

نوشتن نقد و نظر

نوشتن نقد و نظر